Barri Vell
Damià Gil
Damià Gil
damia.gil@udg.edu
  • Història
Laia Molina
Laia Molina
laia.molina@udg.edu
  • Educació infantil i primària
Marina Comas
Marina Comas
marina.comas@udg.edu
  • Educació social
  • Pedagogia
  • Treball social
Nuri Roura
Núria Roura
nuria.roura@udg.edu
  • Filosofia
Montserrat Serarols
Montserrat Serarols
montserrat.serarols@udg.edu
  • Geografia
Núria Merino
Núria Merino
nuria.merino@udg.edu
  • Història de l'art
Montserrat Merino
Montserrat Merino
montserrat.merino@udg.edu
  • Psicologia
Susana Calvache
Susana Calvache
susana.calvache@udg.edu
  • Publicitat i relacions públiques
Isabel Rojas
Isabel Rojas
isabel.rojas@udg.edu
  • Comunicació cultural
  • Llengua i literatura
Isabel Planas
Isabel Planas
Centre
Joan Carles Corney
Joan Carles Corney
joancarlescorney@udg.edu
  • Infermeria
  • Medicina
Irene Bosch
Irene Bosch
irene.bosch@udg.edu
  • Infermeria
  • Medicina
Anna Roca
Anna Roca
anna.rocab@udg.edu
  • Infermeria
  • Medicina
Montilivi
Sonia Domenech
Sònia Domènech
sonia.domenech@udg.edu
  • Dret civil
  • Dret mercantil
  • Història i filosofia del dret
  • Dret romà i eclesiàstic
Ramon Sánchez
Ramon Sánchez
ramon.sanchez@udg.edu
  • Biologia
  • Biotecnologia
  • Geologia
  • Medi ambient
  • Ecologia
  • Sostenibilitat
Cristina Orts
Cristina Orts
cristina.orts@udg.edu
  • Electricitat
  • Electrònica
  • Telecomunicacions
  • Informàtica
  • Matemàtica
  • Estadística
Gemma Mendoza
Gemma Mendoza
gemma.mendoza@udg.edu
  • Ciències Polítiques
  • Dret constitucional
  • Dret administratiu
  • Dret financer i tributari
  • Dret internacional i comunitari
Fredy Cobo
Fredy Cobo
fredy.cobo@udg.edu
  • Comptabilitat i finances
  • Organització d’empreses
  • Economia
Celi Sasot
Celi Sasot
araceli.sasot@udg.edu
  • Criminologia
  • Dret penal
  • Dret processal
  • Dret del treball i de la seguretat social
Berta Pla
Berta Pla
berta.pla@udg.edu
  • Física
  • Química i enginyeria química
Lourdes Catalan
Lourdes Catalán
lourdes.catalan@udg.edu
  • Tecnologia alimentària
  • Enginyeria agrària
Dolors Marsol
Dolors Marsol
dolors.marsol@udg.edu
  • Arquitectura
  • Edificació
  • Enginyeria civil
  • Urbanisme
  • Enginyeria mecànica i materials